Sopron Szekszárd Női Kosárlabda

A Sopron Basket 62-54-re nyert a Szekszárd vendégeként kedden a női kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén ezzel 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot és megvédte címét. NŐI KOSÁRLABDA NB I DÖNTŐ 1.

Noi Kosar Nb I A Szekszard Nyerte A Donto Masodik Felvonasat Nso

Csudai Sándor – Origo.

Sopron szekszárd női kosárlabda. A Szekszárd hazai pályán legyőzte a címvédő Sopront szerdán a női kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén ezzel 1-1-re egyenlített az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. A címvédő Sopron Basket nyolc ponttal nyert a Szekszárd vendégeként kedden a női kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén ezzel 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot és 14. Az Euroligában negyedik vendégek már a nyitónegyedben kilencpontos előnyre tettek szert főként az olimpiai bronzérmes szerb Jelena Brooks révén.

Studer 17 Goree 16 Bálint és. Soproni Kosárlabda Club hivatalos weboldala. A végjátékban sem változott már a játék képe a Sopron végül simán nyert ezzel 10-ra vezet a három győzelemig tartó párharcban.

MÉRKŐZÉS SOPRON BASKET ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 80-57 21-9 19-16 25-18 15-14 Sopron zárt kapuk mögött. A Sopron Basket 62-54-re nyert a Szekszárd vendégeként kedden a női kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén ezzel 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot és megvédte címét. F2 F1 Sopron Basket Euroliga kosárlabda sport Magyar Bajnokság WNBA Atomerőmű KSC Szekszárd Aluinvent DVTK Európa Kupa UNI Győr MÉLY-ÚT PEAC-Pécs Vasas Akadémia VBW CEKK Cegléd TFSE-MTK NŐI Amatőr NB I.

Földi Imre Nemzeti Sport. A Szekszárd érkezik a döntő első meccsére Fotó. NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT RÁJÁTSZÁS DÖNTŐ 1.

Földházi Kapitány Varga-Záray SOPRON. A címvédő Sopron Basket nyolc ponttal nyert a Szekszárd vendégeként kedden a női kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén ezzel 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot és 14. A Szekszárd nagyon akart és mindent megtett a győzelemért a meccs után óriási ünneplés kezdődött a pályán.

A Szekszárd és a Pécs az első és a második játékrész után is ikszre állt 2323 volt mindkét negyed a második félidőben viszont a hazaiak jobbnak bizonyultak amivel 8776-ra győztek. Helyen zárt a Sopron az Euroligában Európában is főszerepben a Sopron és a Szekszárd különböző útja a legjobbak közé. MÉRKŐZÉS SOPRON BASKETATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD 8057 219 1916 2518 1514 Sopron zárt kapuk mögött.

January 5 WILLIAMS 146 Walker 2 BROOKS 13 Határ 7. KSC Szekszárd-Sopron Basket 72-69 19-16 13-15 27-22 13-16. Bár edzőnk Kostas és 5 idegenlégiósunk már hazautazott a magyar mag nagy része Bors Miklós másodedző irányításával edzésben maradt sőt holnap este Körmenden a helyiek magyar játékosaival edzőmeccset is játszanak Bár első csapatunk számára a bajnokság már egy ideje befejeződött keretünk fiataljai még nagy kihívás.

January 5 WILLIAMS 146 Walker 2 BROOKS 13 Határ 7. A női kosárlabda bajnoki döntő harmadik mérkőzésén a címvédő Sopron hazai pályán fölényes 81-46-os győzelmet aratott az Atomerő KSC Szekszárd ellen. A veretlenül alapszakaszgyőztes Sopron kilenc napja 80-57-es.

Remek hangulat fogadta a melegítő csapatokat a bajnoki rangadón Szekszárdon ahova szép számmal kísérték el a lányokat Sopronból. Spanyolország ELTE-BEAC Újbuda 3×3 ZTE NKK Győr NKE-FCSM Csata PINKK Pécsi 424 Ludovika-FCSM Csata Franciaország 2021. Szekszárd Története tizennegyedik bajnoki címét ünnepelheti a Sopron Basket amely a női kosárlabda-NB I döntőjének negyedik meccsén idegenben 62-54-re múlta felül az Atomerőmű KSC Szekszárd gárdáját s ezzel 3-1-re nyerte az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcot.

A címvédő Sopron nagy csatában hat ponttal nyert az Atomerőmű KSC Szekszárd vendégeként a női kosárlabda NB I szombati rangadóján. Atomerőmű KSC Szekszárd-Sopron Basket 54-62 12-21 14-12 9-20 19-9. Egy héttel azután hogy a Sopron Basket negyedik lett a női kosárlabda Euroliga Final Fourjában és két héttel azután hogy a KSC Szekszárd bronzéremmel zárta az Európa Kupa küzdelmeit a két csapat Sopronban csapott össze először a női bajnoki döntő három győzelemig tartó párharcában.

Sopron Basket Atomerőmű KSC Szekszárd 8057 219 1916 2518 1514. Állva halt meg a Sopron Basket negyedik lett a magyar csapat az Euroligában Hatalmasat küzdött végül 4. Női kosárlabda bajnoki döntő 2.

Atomerőmű KSC Szekszárd-Sopron Basket. A Szekszárd hazai pályán legyőzte a címvédő Sopront szerdán a női kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén ezzel 1-1-re egyenlített az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcban. Női kosárlabda NB I döntő 1.

Atomerőmű KSC Szekszárd-Sopron Basket. NŐI KOSÁRLABDA NB I LUDOVIKA-FCSM CSATASOPRON BASKET 6282 2112 2026 1518 626 Ludovika Aréna 200 néző.