Sopron Körmend Kosárlabda Eredmény

Hétfő Hadvezér nélkül próbálunk versenyben maradni 2021. 3-1 a Sopron javára.

Soproni Kosarlabda Club Nbi A Musorok Eredmenyek

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 13 9 4 1171-1024 22 3.

Sopron körmend kosárlabda eredmény. Férfi NB 1 kosárlabda kosárlabda eredmények Negyeddöntő kosár. Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Törökbálint. Alba Fehérvár 13 9 4 1025- 920 22 4.

Ez az Körmend eredmények oldala a KosárlabdaMagyarország szekcióban. Búcsú emelt fővel 2021. Negyed remek játékával tudta legyőzni a két hét múlva rendezendő U20-as döntőre készülő korosztályos csapatunk a körmendi fiatalokat SKC Egis Körmend 93-88 21-21 27-17 18-23 27-27 Sopron U20-as felkészülési mérkőzés V.

Atomerőmű SE 13 8 5 1039-1003 21 6. Berzsényi Dániel Evangélikus Liceum Gimnázium és Kollégium Sopron. Az élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság nyolcadik fordulójában a listavezető Soproni Sördögök magabiztos 15 pontos győzelmet aratott otthon a sereghaj Magyar foci NB I.

Büszkék lehetünk arra amit elértünk 2021. Egis KörmendZalakerámia ZTE KK. Zalakerámia ZTE KKSopron KC.

Körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium. Zalakerámia ZTE KKSopron KC. Eredmény a szövetség honlapjáról.

Zalakerámia ZTE KKOSE Lions. A piros-feketék megint igen szoros meccset vívtak a hűség városában végül négy ponttal nyertek. Nagy iramú felkészülési mérkőzésen elsősorban a 2.

Az Egis Körmend kosárlabda csapata végig kiélezett találkozón öt pontos győzelmet aratott a vendég Sopron KC felett a férfi kosárlabda NB I-ben szombati játéknapján. Tóth Árpád Gimnázium Debrecen. A Sopron erőteljesen megingott a Körmend nagy menete a negyed derekán 30 pontos vezetést eredményeztett 80-50.

Jászberényi KSEZalakerámia ZTE KK. Ludovika Remélem ez most már végleges mert vicc ami eddig ment szervezés ügyben. 1933 A vasiak egyetlen ponttal nyertek az előző idény ezüstérmesének otthonában a Sopron pedig hét ponttal nyert a Debrecen vendégeként a férfi kosárlabda NB I szombati játéknapján.

3575 likes 406 talking about this 57 were here. A záró játékrészre eldőlt a találkozó a harmincpontos vasi előnnyel nem tudott mit kezdeni a Sopron. Online kosárlabda live élő kosárlabda eredmények.

Soproni Sördögök-Egis Körmend 88-73 16-14 27-18 16-24 29-17. Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium. Soproni Kosárlabda Club – SKC Sopron Hungary.

Békés Megyei Kosárlabda Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kosárlabda Szövetség Budapesti Kosárlabda Szövetség Csongrád-Csanád Megyei Kosárlabda Szövetség Fejér Megyei Kosárlabda Szövetség Győr-Moson-Sopron Megyei Kosárlabda Szövetség Hajdú-Bihar Megyei Kosárlabda Szövetség Heves Megyei Kosárlabda Szövetség. 106 Popadic 33 FAZEKAS 186 WERNER 143 Schöll. Egis Körmend 13 9 4 1074-1045 22 5.

A vasiaknál sokat tett a győzelemért az amerikai légós Jordon Varnado. Kapitány Gellért Farkas Gábor Török Róbert. Szolnoki Olaj KK 13 11 2 1090- 960 24 pont 2.

Sopron KC-Egis Körmend 85-60 25-21 25-10 23-19 12-10 A tabella. Békés Megyei Kosárlabda Szövetség Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kosárlabda Szövetség Budapesti Kosárlabda Szövetség Csongrád-Csanád Megyei Kosárlabda Szövetség Fejér Megyei Kosárlabda Szövetség Győr-Moson-Sopron Megyei Kosárlabda Szövetség Hajdú-Bihar Megyei Kosárlabda Szövetség Heves Megyei Kosárlabda Szövetség. Férfi kosárlabda NB I – Az élre ugrott a Sopron A Sopron hazai környezetben legyőzte a Körmendet csütörtökön ezzel az élre ugrott a férfi kosárlabda NB I-ben.

Hullámzó teljesítményt nyújtott az Egis Körmend kosárcsapata Sopronban. Alba Fehérvár-Sopron KC 90-94 22-24 18-19 24-18 20-23 6-10 – hosszabbítás után. Élő kosárlabda eredmények online kosárlabda livescore kosárlabda élőben a legfrissebb rész- és végeredmények kosárlabda live.

Egis Körmend Sopron KC 76-71 13-11 21-21 19-19 23-30 Körmend 2000 néző. 900 TF-BP-Körmend 1900 Körmend-Alba Szombat. Szolnokon nyert rangadót a Körmend a kosárlabda-bajnokságban MTI 20180310.