Diósgyőr Sopron Kosárlabda Eredmény

Az Euroliga Final Fourban nemrég rendezőként negyedik Sopron pénteken 74-60-as hazai győzelemmel kezdte meg sorozatban ötödik összességében pedig a huszadik bajnoki. Praksch Péter Árpád Farkas Gábor Páli dr.

A Sopron A Diosgyor Otthonaban Kerult Kozel A Bajnoki Aranyhoz

Március 13 péntek MTI A Sopron után a Diósgyőr jutott be a női kosárlabda Magyar Kupa fináléjába miután a pénteki második elődöntőben legyőzte a házigazda Győrt.

Diósgyőr sopron kosárlabda eredmény. NŐI KOSÁRLABDA NB I ELŐDÖNTŐ 2. 1700 Miskolc Generali Aréna. Alkalommal jutott döntőbe a Magyar Kupában mérlege immár tíz győzelem és 12 vereség.

Nagy Viktor Györfy Rúben. A Sopron 22. ELTE BEAC Újbuda Atomerőmű KSC Szekszárd.

Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Törökbálint. Berzsényi Dániel Evangélikus Liceum Gimnázium és Kollégium Sopron. Aluinvent DVTK Miskolc-CMB Cargo UNI Győr 89-67 21-11 26-16 18-23 24-17.

Körmendi Kölcsey Ferenc Gimnázium. Sopron – A Sopron hazai pályán legyőzte csütörtökön a DVTK-t a női kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzésén ezzel 3-0-ás összesítéssel megnyerte a párharcot és megvédte címét. A DVTK a hetedik fináléjában szerepelt ezekből hármat megnyert és négyet elveszített.

MÉRKŐZÉS ALUINVENT DVTK MISKOLCSOPRON BASKET 5780 2320 1122 1321 1017 Miskolc zárt kapuk mögött. TFSE-MTK ZTE Női Kosárlabda Klub. Január 13 szerda 1930.

Férfi NB 1 kosárlabda kosárlabda eredmények Negyeddöntő kosár. Kondás Elemér a DVTK vezetőedzője kosárlabda Országos Junior Kosárlabda Bajnokság 2021 triatlon Hankó Dávid középtávú duatlon magyar bajnok lett. Uni Gyr MÉLY-ÚT 2020.

VBW CEKK Cegléd PINKK-Pécsi 424. Vasas Akadémia Uni Győr MÉLY-ÚT. A címvédő Sopron fennállása során tizedszer hódította el a női kosárlabda Magyar Kupát mivel a vasárnapi döntőben 23 ponttal legyőzte a DVTK-t.

Az Uniqua Euroleasing Sopron csapata jobb hajrájával nyolcpontos diadalt aratott a DVTK otthonában a női kosárlabda Közép-európai Ligában szombaton. Bajnoki tabellák gólszerzők félidei eredmények piros lapok gólértesítő és további livescore információk élőben. A Sopron a Diósgyőr otthonában került közel a bajnoki aranyhoz Origo 20190429.

PEAC-Pécs Ludovika-FCSM Csata. A Sopron 62-45-re nyert hétfőn a DVTK vendégeként a női kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzésén így már csak egy győzelemre van a címvédéstől. Tóth Árpád Gimnázium Debrecen.

Killik László Női Magyar Kupa döntő. Tzsér Dénes Kelemen Tóth Cecília Farkas Zoltán 62-82. Brooks 13 Fegyverneky 11 Williams 10 January 9 Határ 9 illetve Hayes 17 Kányási 11.

Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium. Brooks 13 Fegyverneky 11 Williams 10 January 9 Határ 9 illetve Hayes 17 Kányási 11 Mokango 10. Sopron Basket-Aluinvent DVTK Miskolc 79-56 21-14 25-7 18-20 15-15 A legjobb dobók.

Alba Fehérvár-Sopron KC 90-94 22-24 18-19 24-18 20-23 6-10 – hosszabbítás után. A Sopron 2007 2008 2011 2012 2013 2015 2017 2019. A férfi kosárlabda NB I.

A soproni Jelena Brooks k és Kiss Angelika a diósgyőri csapat játékosa b2 a Killik László női kosárlabda Magyar Kupa döntőjében a Sopron Basket Aluinvent DVTK mérkõzésen a budapesti Gabányi László Sportcsarnokban 2021. A címvédő Sopron fennállása során tizedszer hódította el a női kosárlabda Magyar Kupát mivel a vasárnapi döntőben 23 ponttal legyőzte a DVTK-t. Az eddigi két alkalommal a Sopron nyert 2017-ben 31-re 2018-ban 30-ra.

Sopron Basket Aluinvent DVTK. A címvédő és listavezető Sopron kétszeri hosszabbítás után 95-91-re nyert a DVTK vendégeként a női kosárlabda NB I. A DVTK idegenben kapott ki a női kosárlabda Közép-európai Liga szombati játéknapján míg a Sopron hazai környezetben győzött.

A Sopron és a Szekszárd harmadszor találkozik a bajnoki döntőben. 2010 A női kosárlabda NB I döntőjének második mérkőzését is megnyerte a Sopron Basket ráadásul idegenben a DVTK otthonában így Roberto Iniguez csapata egy győzelemre került a címvédéstől és az újabb bajnoki aranyéremtől. Soproni Kosárlabda Club hivatalos weboldala.

EredményKillik László Női Magyar Kupa döntőSopron Basket-Aluinvent DVTK Miskolc 79-56 21-14 25-7 18-20 15-15 A legjobb dobók. Papp P Csabai-Kaskötő Goda.