Beac Kosárlabda Sopron Cim

Adásában Gáspár Dávid vezetőedző és a csapat-kapitány Fegyverneky Zsófia nyilatkozott a szezonról illetve a szekszárdi mérkőzés lefújását követő érzelmes pillanatokat övező gondolatokat is meghallgathatuk az összeállításban. A tavalyi bajnok Sopron Basket 57 ponttal nyert Zalaegerszegen a női kosárlabda NB I alapszakaszának hétfői mérkőzésén.

Elte Beac Ujbuda Sopron Basket Elte Beac Kosarlabda

Eredmény a hazai szövetség honlapja alapján.

Beac kosárlabda sopron cim. Sopron Basket-BEAC Újbuda 102-42 37-15 22-10 25-4 18-13 Vasas Akadémia-Aluinvent DVTK Miskolc 54-89 12-16 14-25 16-23 12-25 A Naturtex-SZTE-Szedeák tizenkét ponttal nyert a DEAC vendégeként a férfi kosárlabda NB I új idényének első mérkőzésén. A vendégek csupán nyolc játékost neveztek a sereghajtó elleni találkozóra amelyről a magyar válogatottjaik hiányoztak. A Sopron Basket és a Soproni Darazsak Sportakadémia Ahol a jövő jelen van.

Pécsi VSK-Alba Fehérvár. Férfi kosárlabda NB I. KTE-Duna Aszfalt – Sopron KC mérkőzés.

A mezőny legeredményesebb játékosa a vendégek amerikai légiósa Gabrielle Lisa Williams volt 25 ponttal a Sopron pedig így 21 találkozó után is veretlen a pontvadászatban. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – DEAC Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kosárlabda Szövetség Budapesti Kosárlabda Szövetség Csongrád-Csanád Megyei Kosárlabda Szövetsé Enjoy the videos and music you love upload original content and share it all. A csoport 1933 óta kerül megrendezésre.

A nagyszünetben már 39 ponttal vezető soproniak szerdán újabb meccset játszanak akkor az ELTE-BEAC Újbudát fogadják az. Kaposvári KK – Zalakerámia ZTE KK. A bajnokságot az első években a Magyar Atlétikai Szövetség 1943 óta a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége írja ki és rendezi meg.

DVTK AkadémiaA – NKA PécsA 55-64 Csata DSE – Szolnoki Sportcentrum 78-47 Darazsak Sportakadémia – Bajai NKK 99-49 BEAC-Újbuda KAA – Kecskeméti KAA 56-44. A címvédő Sopron az esélyeknek megfelelően sima győzelmet aratott a BEAC vendégeként a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján. A legutóbbi bajnok Sopron Basket magabiztos győzelmet aratott a Vasas vendégeként a női kosárlabda NB I negyeddöntős párharcának szombaton rendezett második mérkőzésén de mégsem jutott be még a négy közé.

Remek hangulatban dobták fel a labdát a szekszárdi csarnokban ahova a hazai szurkolók a csapat kérésének megfelelően fehér felsőben érkeztek. BEAC Női Kosárlabda Utánpótlásért Alapítvány. Nem született meglepetés a serdülő leányok országos döntőjének első napján így Pécs-Csata és Sopron-BEAC mérkőzések lesznek a legjobb négyben.

1117 Budapest Bogdánfy Ö. A kupagyőztes és bajnoki címvédő Sopron hét ponttal nyert a DVTK otthonában a női kosárlabda NB I alapszakaszának szombati játéknapján. Részt vett az 1939-40-ben megrendezett első Bajnokságon azóta megszakítás nélkül a.

Kosárlabda női kosárlabda NB I ZTE kosárlabda Sopron Basket PEAC-Pécs NKE-Csata ELTE BEAC Újbuda Cegléd kosárlabda Atomerőmű KSC Szekszárd Aluinvent DVTK H. Horváth Enikő 30162-1786. PEAC-PÉCS Női Kosárlabda Klub Pécs NB 1-es női kosárlabda csapata.

A bajnoki döntő párharc negyedik mérkőzésén a Sopron Basket 62-54-es győzelmet aratott az Atomerőmű KSC Szekszárd otthonában. 60 SHARES Megosztom Tweet. Aluinvent DVTK – BEAC kosárlabda-mérkőzés.

ELTE BEAC Újbuda Sopron Basket 66-95 21-23 21-25 7-23 17-14. Exkluzív videók Alba Fehérvár – Atomerőmű SEEgis Körmend – Sopron KC. Megszerezte első sikerét a sereghajtó BEAC a női kosárlabda NB I-ben Sport 20180217 1808 A sereghajtó BEAC meglepetésre legyőzte a vendég PINKK-Pécsi 424 csapatát a női kosárlabda NB I szombati mérkőzésén.

A magyar női kosárlabda-bajnokság első osztálya. A legutóbbi bajnok Sopron Basket magabiztos győzelmet aratott a Vasas vendégeként a női kosárlabda NB I negyeddöntős párharcának szombaton rendezett második mérkőzésén ezzel bejutott a legjobb négy közé. Debreceni Egyetem Atlétikai Club – Zalakerámia ZTE KK mérkőzés.

Csakabeac 198 Views. 1117 Budapest Bogdánfy Ö. A hajrában a BEAC picit közelebb tudott lopózni a végül 100 pont alatt tartott Sopronhoz meg is nyerte – minimális különbséggel – a negyedik negyedet de főként az első 20 vagy inkább 17 percben mutatott játékára alapozhat majd a bajnokság folytatásában.

Az összecsapás egyértelmű esélyesének számító soproniak veretlenül nyerték meg az alapszakaszt februárban megvédték címüket a Magyar Kupában bejutottak az. Az ELTE BEAC Kosárlabda Szakosztálya a sportág magyarországi úttörői közé tartozik. A továbbra is veretlen soproniak az első félidőben eldöntötték a meccs sorsát 20 perc után ugyanis már 27 ponttal vezettek.

Ezzel 3-1 arányban megnyerte a párharcot és fennállása 14.