Bajnoki Sopron Női Kosárlabda

A címvédő Sopron hazai pályán 23 ponttal legyőzte a Szekszárdot vasárnap a női kosárlabda NB I döntőjének első mérkőzésén. Női kosárlabda bajnoki döntő 2.

Noi Kosarlabda Euroliga Negyedik Lett A Sopron Basket Sosz

Soproni Kosárlabda Club hivatalos weboldala.

Bajnoki sopron női kosárlabda. Bejutott a bajnoki döntőbe a Sopron női kosárlabdacsapata miután a soproni siker után Budapesten is legyőzte a BSE gárdáját. Női kosárlabda bajnoki döntő 1. 6 év alatti gyermek részére nem kell belépőt váltani.

A veretlenül alapszakaszgyőztes Sopron kilenc napja 80-57-es. Jovanovics 18 Williams 14. Május 14-én pénteken egy egész estét betöltő rendezvényre invitáljuk a soproni kosárlabda barátokat szurkolóinkat melyen rendhagyó formában visszatekintünk az idei fényes szezonunkra bejelentésre kerül a Sopron Basket jövő évi kerete és dedikálással.

MTIKovács Tamás A Sopron 2019-ben ünnepelhette 13. Sopron örömmel ad helyet a női kosárlabda EB-nek. Ahogy arra számítani lehetett a Sopron Basket női kosárlabda csapata egészen kiváló szezont teljesítve megnyerte a magyar bajnoki címet.

– wwwsopronmediahu MTI A Sopron Basket hazai pályán legyőzte csütörtökön a DVTK-t a női kosárlabda NB I döntőjének harmadik mérkőzésén ezzel 3-0-ás összesítéssel megnyerte a párharcot és megvédte címét. Szerb amerikai és francia légióssal erősített a következő szezonra a Sopron Basket amely magyar bajnoki és kupaaranya mellett negyedik lett a női kosárlabda Euroligában. Nagyon simán jutott a négy közé a Sopron.

A kupagyőztes és bajnoki címvédő Sopron 59 ponttal kerekedett vendéglátója a nagyszünet után hat pontot szerző TFSE-MTK fölé a női kosárlabda NB I. Bár edzőnk Kostas és 5 idegenlégiósunk már hazautazott a magyar mag nagy része Bors Miklós másodedző irányításával edzésben maradt sőt holnap este Körmenden a helyiek magyar játékosaival edzőmeccset is játszanak Bár első csapatunk számára a bajnokság már egy ideje befejeződött keretünk fiataljai még nagy kihívás. A Sopron ezzel 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot és megvédte bajnoki címét.

Bajnoki címét még a spanyol Roberto Iniguezzel a kispadon – miután a fináléban 3-0-ra verte a DVTK-t. A Sopron Basket 62-54-re nyert a Szekszárd vendégeként kedden a női kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén ezzel 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot és megvédte címét. Június 11-étől Sopronra figyel Európa ugyanis csütörtökön kezdődik a közös magyar-román rendezésű női kosárlabda Európa-bajnokság.

Színes anyagok riportok összefoglalók a Youtube csatornánkon. A címvédő Sopron Basket nyolc ponttal nyert a Szekszárd vendégeként kedden a női kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén ezzel 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot és 14. KSC Szekszárd-Sopron Basket 72-69 19-16 13-15 27-22 13-16.

Az Euroligában negyedik vendégek már a nyitónegyedben kilencpontos előnyre tettek szert főként az olimpiai bronzérmes szerb Jelena Brooks révén. Győzött a Sopron Miskolcon bejutott a bajnoki döntőbe KOSÁRLABDA. A magyar bajnoki szezon minden mérkőzésére egységesen 1500 forint a belépés.

A címvédő Sopron Basket nyolc ponttal nyert a Szekszárd vendégeként kedden a női kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén ezzel 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot és 14. A Sopron Basket 62-54-re nyert a Szekszárd vendégeként kedden a női kosárlabda NB I döntőjének negyedik mérkőzésén ezzel 3-1-es összesítéssel megnyerte a párharcot és megvédte címét. Soproni Kosárlabda Akadémia U14.

Szekszárd Története tizennegyedik bajnoki címét ünnepelheti a Sopron Basket amely a női kosárlabda-NB I döntőjének negyedik meccsén idegenben 62-54-re múlta felül az Atomerőmű KSC Szekszárd gárdáját s ezzel 3-1-re nyerte az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharcot. A címvédő mindössze egy vereséggel zárta a 2021-es bajnoki szezont míg a férfi Euroligában a legjobb négy közé került a magyar légióst is foglalkoztató Barcelona. Női kosárlabda NB I – Tizenharmadszor bajnok a Sopron 2019.

Szépen csillog a bronzérem. A spanyolok bevallottan az Európa-bajnoki címért jöttek ők más kategória nem ellenük kell bizonyítanunk. Ami pedig a hétfői.

Sopron Basket-KSC Szekszárd 80-57 21-9 19-16 25-18 15-14 Legjobb dobók.